Veseli natječaj najkreativnijih božićnih opravica

Autor: Melita Jeremić, 23. 12. 2022.

U sklopu kategorija kvalitete Tima za kvalitetu OŠ Sračinec nalaze se brojne motivacijske ideje za  poboljšanje općeg raspoloženja učenika koje su potaknute posebnom brigom za fizičko i mentalno zdravlje djece. Tim je osmislio posebne dane tijekom školske godine koji će nastojati potaknuti druženje, razmjenu interesa, dijeljenje lijepih zajedničkih trenutaka povezanih nekom temom, idejom ili zajedničkim interesom.

19. prosinca pa sve do 21. prosinca provodili smo dane predstavljanja najkreativnijih i najmaštovitijih pulovera, vesta, kardigana, maja, šalova, kapa i koječega drugog i ludog. Mnogo učenika poželjelo je pokazati svoj modni božićni izričaj i fotografijom pristupiti našem natječaju. Sve smo učenike objavili u digitalnom alatu Padlet pa će i uvid svih sudionika uskoro biti javan.

22.12. Povjerenstvo za božićnu najopravicu  u sastavu učiteljica Dore Bakek, Janje Žnidarić i Snježane Tramburovski donijelo je odluke o prva 3 mjesta. Odluke su bile preteške pa smo odlučile duplicirati 2. i 3. mjesto te dodijeliti posebnu nagradu Korini Štefanec koja je sama izradila svoju vestu.

Prvo mjesto osvojila je  Louren Žmegač-Sanchez. Louren je posebno emotivno prihvatila svoju teglicu Nutele čime je samo potvrdila našu dobru odluku da je nagrada otišla u prave ruke i razveselila našu Louren, što nam je bio cilj.

Drugo mjesto dijele Nola Gašparić i Lucija Koritar.

Treće mjesto dijele Zara Huzjak i Manuela Pranjić. Djevojke su divno prihvatile podjelu mjesta i teglice Milke i Linolade. Želimo im svima fine i slasne palačinke večeras i da ih prati dobro raspoloženje kojem su i same pridonijele.

Ostalima smo podijelili vesele bombone uz vesele pjesme zimskog doba i tako ispratili u lijepom raspoloženju predzadnji dan nastave ove 2022.

Sretna vam svima bila 2023.!

Vaš Tim za kvalitetu

« Svibanj 2024 »