preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sračinec

 

2019./2020.

 

TRAVANJ, SVIBANJ, LIPANJ 

Provedba nastave na daljinu

 

Sunčano uz slab razvoj oblačnosti | FOS Media

 

 

OŽUJAK

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOST / SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

2.3.2020.

Vjeronaučna olimpijada

Maja Križanec Cvitković

2.

3.3.2020.

Županijska razina natjecanja – Engleski jezik

Anita Prester

3.

4. i 5.3.2020.

Terenska nastava za učenike 8. razreda - Vukovar

Razrednici 8. razreda;

MZO

4.

4.3.2020.

Županijska razina natjecanja - Matematika

Učitelji matematike

5.

7.3.2020.

Školska razina natjecanja mladih Hrvatskog crvenog križa

Marija Mihalić

6.

9.3.2020.

Županijska razina natjecanja - LiDraNo

Mirela Briševac

7.

12.3.2020.

8.30 sati

Terenska nastava za učenike od 1. do 4. razreda – HNK Varaždin

Razrednici

8.

16.3.2020.

15.00 – 18.00 sati

e-Škole: Putevima digitalnih kompetencija

MZO

9.

16.3.2020.

Županijska razina natjecanja - Fizika

Martina Horvat

10.

18.3.2020.

Županijska razina natjecanja - Geografija

Luka Radojević

11.

19.3.2020.

Klokan

Učitelji matematike

12.

20.3.2020.

Županijska razina natjecanja – Hrvatski jezik

Milorad Kućar

13.

20.3.2020.

Obilježavanje Svjetskog dana darovitosti

Melita Jeremić, svi učitelji

14.

23.3.2020.

Terenska nastava za učenike 3. razreda – HE Varaždin

Ivica Horvatić, razrednici

15.

24.3.2020.

Vijeće učenika

Melita Jeremić

 

VELJAČA

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOST / SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

3. – 6.2.2020.

Školska razina natjecanja - Mladi tehničari

Vjekoslav Kolar

2.

4.2.2020.

Školska razina natjecanja - KEMIJA

Janja Venchiarutti

3.

5.2.2020.

14.10 sati

Školska razina natjecanja - POVIJEST

Učiteljice povijesti

4.

6.2.2020.

14.10 sati

Školski tim za održivi razvoj

Marija Mihalić

5.

6.2.2020.

Međuopćinska smotra LiDraNo

OŠ Vinica

6.

7.2.2020.

Školska razina natjecanja - BIOLOGIJA

Marija Mihalić

7.

11.2.22020.

Školska razina natjecanja – HRVATSKI JEZIK

Učitelji hrvatskog jezika

8.

11.2.2020.

Prodaja zadruge ZVIR povodom Valentinova

Voditelji zadruge ZVIR

9.

12.2.2020.

Školska razina natjecanja - GEOGRAFIJA

Učitelji geografije

10.

12.2.2020.

 

17.00 sati

18.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak (podjela tableta)

7. razredi

5. razredi

Ravnateljica i razrednici

11.

16.2.2020.

Plesna skupina suvremenog plesa – odlazak na godišnju predstavu Plesnog studija Vindi

Mihaela Novak

12.

18.2.2020.

Županijska razina natjecanja - ASTRONOMIJA

Janja Žnidarić

13.

19.2.2020.

Mat liga 3. kolo

Sunčica Kelemenić

14.

19.2.2020.

Županijska razina natjecanja – NJEMAČKI JEZIK

Učiteljice njemačkog jezika

15.

20.2.2020.

Vijeće učenika

Melita Jeremić

16.

20./21.2.2020.

Državna razina natjecanja - GIMNASTIKA

Damir Fotak

17.

21.2.2020.

Hippo – jezična olimpijada za 4. i 5. razrede

Jelena Novoselec Crnčić

18.

21.2.2020.

11.40 sati

Sastanak tima za darovitost

Melita Jeremić

19.

24.2.2020.

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica

20.

26.2.2020.

Obogaćene aktivnosti za motivirane učenike „Dronovi“ – predavanje i radionica

Tomislav Mlinarić MUP

21.

28.2.2020.

Dan ružičastih majica – borba protiv vršnjačkog nasilja

Melita Jeremić, svi razrednici

 

 

SIJEČANJ

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOST / SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

15.1.2020.

8.00 sati

Nogomet – županijsko natjecanje,             ARENA Varaždin

Damir Fotak

2.

14.1.2020.

17.00 sati

MALI RAVNOGORCI

Sastanak voditelja i roditelja

Margareta Skuhala Juričić

3.

20.1.2020.

Njemački jezik – školska razina natjecanja

Učiteljice njemačkog jezika

4.

22.1.2020.

Fizika - školska razina natjecanja

Martina Horvat

5.

23.1.2020.

Engleski jezik - školska razina natjecanja

Učiteljice engleskog jezika

6.

24.1.2020.

8.00 sati

Ispitivanje geografije za učenike 8. razreda

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja

7.

27.1.2020.

10.00 sati

Matematika – školska razina natjecanja

Učitelji/ce matematike i razrednici 4. razreda

8.

27.1.2020.

14.10 sati

Sjednica učiteljskog vijeća

Predavanje: Daroviti učenici u suvremenoj nastavi – modul 2

Ravnateljica, Lidija Valec

Stručna suradnica Melita Jeremić

9.

29.1.2020.

13.00 sati

Vjeronaučna olimpijada

Maja Križanec Cvitković

10.

29.1.2020.

13.20 sati

Vijeće učenika

Stručna suradnica Melita Jeremić

11.

29.1.2020.

Županijsko natjecanje u gimnastici

OŠ Sračinec, Damir Fotak

12.

31.1.2020.

LiDraNo - školska razina natjecanja

Vlasta Pokos

13.

31.1.2020.

PUŽ – 4. kolo

Miroslav Kelemenić

 

PROSINAC

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI / SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

5.12.2019.

17.00 sati

Priredba za Nikolinje

(nastava počinje u 12.30 sati)

OŠ Sračinec

Općina Sračinec

2.

9.12.2019.

Medni dan za učenike 1. razreda

Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu

3.

 

10.12.2019.

Projekt Vrijednost u različitosti

Predstava za djecu „Medo u kolicima“ u Pedijatrijskoj bolnici Varaždin

Milena Bogdanović

4.

11.12.2019.

8.00 sati

Natjecanje u košarci - Cestica

Damir Fotak

5.

11.12.2019.

2., 3. i 4. sat

Prevencija ovisnosti (alkohol) za učenike 8. razreda – radionica i predavanje

PU Varaždin

6.

11.12.2019.

13.15 sati

MAT Liga

Sunčica Kelemenić

7.

12.12.2019.

11.00 sati

Projekt Vrijednost u različitosti

Predstava za djecu „Medo u kolicima“ u OŠ Sračinec

Milena Bogdanović

8.

13.12.2019.

18.00 do 21.00

Tulum s(l)ova

Grozdana Njegovec, knjižničarka

9.

 

14.12.2019.

od 9.00 do 17.00

Božić v Sračincu

prodaja i kulturno-umjetnički program

Općina Sračinec

Zadruga Zvir

Petra Jakopec

Martina Sabljak

Mihaela Novak

10.

14.12.2019.

Mali Ravnogorci - Ivanščica

Margareta Skuhala Juričić

11.

17.12.2019.

tijekom velikih odmora

Božićna prodaja

Zadruga Zvir

12.

18.12.2019.

7. sat

Vijeće učenika

Stručna suradnica Melita Jeremić

13.

19.12.2019.

14.10 sati

Sjednica Učiteljskog vijeća

Ravnateljica

14.

23.12.2019.

Nastavni dan

OŠ Sračinec

 

STUDENI

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI / SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

7.11.2019.

12.30 sati

Sastanak tima za školski preventivni program

Stručna suradnica Melita Jeremić

2.

12.11.2019.

Mali Ravnogorci – predavanje: 100. obljetnica PD „Ravna gora“

Margareta Skuhala Juričić

3.

13.11.2019

Terenska nastava u Zagrebu za učenike 4. razreda

Razrednici, Tihana Vugrinec

4.

14.11.2019.

17.30 – 18.15 sati

Preventivni program: Petarde nisu igračke

Predavanje za učenike i roditelje

Policijska uprava Varaždin, razrednici 8. razreda

5.

15.11. – 15.12.

Mjesec borbe protiv ovisnosti

Tim za školski preventivni program

6.

19.11.2019.

13.20 sati

Radionica: „Dronovi“ za visokomotivirane učenike od 5. do 8. razreda

Tomislav Mlinarić

7.

20.11.2019.

9.00 sati

FUTSAL 7. i 8. razredi

OŠ Cestica

8.

20.11.2019.

13.20 sati

3. sastanak Vijeća učenika

Stručna suradnica Melita Jeremić

9.

26.11.2019.

12.30 sati

Razredno vijeće 1. – 4. razredi

Ravnateljica, razrednici

10.

27.11.2019.

14.10 sati

Razredno vijeće 5. – 8. razredi

Ravnateljica, razrednici

11.

29.11.2019.

8.00 sati

Ispitivanje učenika 8. razreda iz geografije

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja

12.

29.11.2019.

PUZ 3

IV. OŠ Varaždin

 

 

LISTOPAD

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI / SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

Utorak, 1.10.2019.

14.10 sati

SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA

Ravnateljica, svi učitelji

2.

Četvrtak

3.10.2019.

13.20 sati

SASTANAK TIMA ZA

ŠKOLSKI PREVENTIVNI PROGRAM

Stručna suradnica

Melita Jeremić

3.

Petak 4.10.2019.

11.00 sati

PREDSTAVA ZA UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA POVODOM DJEČJEG TJEDNA

Općina Sračinec, Pinklec

4.

Srijeda

9.10.2019.

13.25 sati

SASTANAK TIMA ZA

ODRŽIVI RAZVOJ

Ravnateljica, učiteljica Marija Mihalić

5.

Srijeda

9.10.2019.

13.30 sati

MATEMATIČKA LIGA

Učionica 25

Učiteljica Sunčica Kelemenić

6.

Četvrtak

10.10.2019.

10.00 sati

VATROGASNA VJEŽBA DVD-a Svibovec Podravski ZA UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA

Dobrovoljno vatrogasno društvo Svibovec Podravski

7.

Petak 11.10.2019.

 

10.00 sati PŠ Svibovec P.

11.00 sati Sračinec

DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Ravnateljica, svi učitelji

Učiteljica Vlatka Ivek

Župnik Siniša Dudašek

8.

Subota

12.10.2019.

9.00 sati

ŽUPANIJSKA SMOTRA „DANI KRUHA“

Učenička zadruga ZVIR

9.

Subota

19.10.2019.

Ivanščica

MALI RAVNOGORCI - planinarenje

Učiteljica Margareta Skuhala Juričić

10.

Utorak

22.10.2019.

15.00 – 19.00

PRVI SAVJETNIČKI POSJET                          „ŠKOLA ZA ŽIVOT“

MZO, svi učitelji

11.

Subota

26.10.2019.

39. SMOTRA KAJKAVSKOG PJESNIŠTVA U SV. IVANU ZELINA

Učiteljica Mirela Briševac

12.

Utorak

29.10.2019.

13.20 sati

2. SASTANAK VIJEĆA UČENIKA

Stručna suradnica

Melita Jeremić

13.

30.10. – 3.11.2019.

Jesenski praznici

 

 

RUJAN

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI / SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

SUDIONICI

1.

9.9.2019.

11.00 sati

Početak školske godine 2019./2020.

Svečana priredba za učenike 1. razreda

Svi učitelji, ravnateljica i stručni suradnici

2.

10.9.2019.

9.50 sati

Hrvatski olimpijski dan

Svi učitelji, treneri

3.

14. i 15.9.2019.

Mali Ravnogorci – izlet na Rab i uvalu Zavrtnicu

Učiteljica Margareta Skuhala Juričić

4.

17.9.2019.

17.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak                        za učenike uključene u produženi boravak

Ravnateljica Lidija Valec

5.

24.9.2019.

13.20 sati

Sastanak tima za kvalitetu

Stručna suradnica Melita Jeremić, ravnateljica

6.

25.9.2019.

13.20 sati

Vijeće učenika

Stručna suradnica Melita Jeremić

7.

25.9.2019.

17.00 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica Lidija Valec

8.

26.9.2019.

12.30 sati

Europski dan jezika - radionica za učenike

Učiteljice engleskog jezika

 

26.9.2019.

18.00 sati

Dan općine Sračinec

Dječji dan

Općina Sračinec

 

27.9.2019.

17.00 sati

PUŽ                                                                – 1. turnir županijske šahovske lige

Učitelj Miroslav Kelemenić

 

 

2018./2019.

 

LIPANJ I SRPANJ

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

SUDIONICI

1.

4.6.2019.

10.00 sati

Sportska TV – prilog o sportu

HRT, treneri, učenici

2.

5.6.2019.

11.30 – 16.00

Upisi djece u 1. razred osnovne škole

Stručne suradnice

3.

6.6.2019.

Petrova gora – Topusko- terenska nastava

Margareta Skuhala Juričić

4.

8.6.2019.

Ravna gora – Mali Ravnogorci

Margareta Skuhala Juričić

5.

11.6.2019.

12.30 sati

Razredno vijeće 1. – 4. razreda

Ravnateljica, razrednici

6.

12.6.2019.

Izleti

Razrednici

7.

13.6.2019.

14.10 sati

Razredno vijeće 5. – 8. razreda

Ravnateljica, razrednici

8.

17.6.2019.

9.00 sati

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica

9.

19.6.2019.

Stručna ekskurzija učitelja

Svi učitelji

10.

21.6. – 5.7.2019.

Dopunski nastavni rad

Učitelji razredne i predmetne nastave

11.

4.7.2019.

9.00 sati

Svečana podjela svjedodžbi učenicima

8. razreda

Ravnateljica, učitelji

12.

8.7.2019.

8.00 sati

9.00 sati

Podjela svjedodžbi

1. – 4. razredi

                5. – 7. razredi

Razrednici

 

SVIBANJ

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

SUDIONICI

1.

6.5.2019.

18.00 sati

„Odaberi svoju školu“

Predstavljanje srednjih škola za učenike

7. i 8. razreda

Varaždinska županija

Gospodarska škola Varaždin

2.

9.5.2019.

8.00 sati

10.00 sati

Kodeks ponašanja na vodi za uč. 3. r.

PŠ Svibovec

MŠ Sračinec

CK prof. Popović

3.

10.5.2019.

19.00 sati

Max traži zvijezdu

OŠ Cestica

4.

11.5.2019.

Biciklijada

Općina Sračinec

5.

13. – 17.5.2019.

11.15 – 13.15

Škola plivanja za učenike 3. razreda

Gradski bazeni

6.

20.5.2019.

14.10 sati

Sjednica učiteljskog vijeća

Ravnateljica Lidija Valec

7.

22.5.2019.

Susret s književnikom

Knjižničarka Grozdana Njegovec

8.

23.5.2019.

6. i 7. sat

Vijeće učenika

Stručna suradnica

Melita Jeremić

9.

29.5.2019.

17.00 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica Lidija Valec

10.

31.5.2019.

8.00 – 12.00

Dan škole

PŠ Svibovec Podravski

 

 

TRAVANJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

SUDIONICI

1.

3.4.2019.

10.30 sati

Glazbene svečanosti

Petra Škoda

2.

3.4 i 4.4.2019.

12.00 – 16.00

Utvrđivanje psihofizičkih sposobnosti djece prije upisa u 1. razred

Stručna suradnica i učitelji

3.

6.4.2019.

Mali Ravnogorci – Hraščina-Trgovišče

Margareta Skuhala Juričić

4.

8.4.2019.

8.30 sati

Ispitivanje matematike i prirode i društva      TIMSS 2019.

Stručna suradnica Melita Jeremić koordinator

5.

8.4.2019.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Predavanje za učitelje: Raspetljavanje komunikacijskih čvorova (Dinka Juričić)

Ravnateljica

6.

8. – 10.4.2019.

 

Državno natjecanje u njemačkom jeziku

Melita Košćak

7.

10. – 14.4.2019.

Državno natjecanje u fizici

Miroslav Žemlić

8.

15.4.2019.

14.10 sati

Sjednica razrednog vijeća od 5. do 8. razreda

Ravnateljica

9.

16.4.2019.

12.30 sati

Sjednica razrednog vijeća od 1. do 4. razreda

Ravnateljica

10.

17.4.2019.

12.25 sati

Debata: Hrvatski navijači su najgori (teza)

Snježana Tramburovski

11.

17.4.2019.

13.20 sati

Vijeće učenika

Stručna suradnica Melita Jeremić

12.

17.4.2019.

Uskršnja prodaja zadruge Zvir

Zadruga Zvir

13.

25.4.2019.

Festival matematike

Jelena Ribić i Sunčica Kelemenić

14.

30.4.2019.

Posjet 3. razreda hidroelektrani

Razrednici 3. razreda

 

 

 

PROSINAC

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

SUDIONICI

1.

3.12.2018.

14.10

SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA

Ravnateljica

2.

5.12.2018.

17.00

Priredba za Nikolinje

Ravnateljica, svi učitelji i stručni suradnici

3.

7.12.2018.

Medeni dan – podjela meda i slikovnica svim učenicima 1. razreda

Varaždinska županija

4.

13.12.2018.

13.20

Vijeće učenika

Stručna suradnica                    Melita Jeremić

5.

15.12.2018.

Mali Ravnogorci – izlet na Ravnu goru

Margareta Skuhala Juričić

6.

15.12.2018.

„BOŽIĆ V SRAČINCU“  

 

  • ZVIR – prodaja dječjih radova
  • Plesna skupina suvremenog plesa
  • Mali školski folkloraši
  • Pjevači

 

Voditeljice skupina, Udruga žena Preslica

7.

17.12.2018.

11.00

Kićenje božićne jelke u holu MŠ

Grozdana Njegovec

8.

17.12.2018.

14.10

Sjednica razrednog vijeća od 5. do 8. razreda

Ravnateljica

9.

19.12.2018.

11.00

Kićenje božićne jelke u holu PŠ Svibovec Podravski

Učiteljice

10.

19.12.2018.

11.00

Izložba „Varteks Varaždin“

Advent u Varaždinu

Etnografska i povijesna grupa

10.

19.12.2018.

12.30

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

Ravnateljica

11.

24.12.2018. – 11.1.2019.

Početak zimskih praznika učenika

MZO

 

 

 

STUDENI

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

SUDIONICI

1.

2.11.2018.

9.00 – 13.00

Stručno osposobljavanje učitelja – digitalna fabrikacija FAB LAB

Svi učitelji

2.

5.11.2018.

9.55 sati

KVIZ Ekologija i zdrava prehrana

Proglašenje pobjednika

Krešimir Hublin

3.

5.11.2018.

15.00 – 18.00

Edukacija za učitelje:

Kako uspješno učiti u online okruženju

  1. Grupa učitelja

MZOS; predavač:Dragan Lukač

4.

7.11.2018.

Terenska nastava za 4. razrede - Zagreb

 

Svi razrednici 4. razreda;

Tihana Vugrinec

5.

9.11.2018.

Od 18.00 sati

Tulum s(l)ova

Grozdana Njegovec

Snježana Tramburovski

Melita Jeremić

6.

10.11.2018.

Daroviti osnovnoškolci i digitalna fabrikacija

Uključivanje učenika u FAB LAB

Elektrostrojarska škola

7.

14.11.2018.

16.00 – 19.00

Edukacija za učitelje:

Kako uspješno učiti u online okruženju

  1. Grupa učitelja

MZOS; predavač:Dragan Lukač

8.

14.11.2018.

16.00 do 19.00

Znanjem protiv mržnje

OŠ Lepoglava

Margareta Skuhala Juričić

9.

15.11.2018.

13.20 sati

Vijeće učenika

Stručna suradnica

Melita Jeremić

10.

16.11.2018.

Daroviti osnovnoškolci i digitalna fabrikacija

Zagreb: posjet učenika OŠ Sračinec Fab Labu i automobilima Rimac

Elektrostrojarska škola

11.

17.11.2018.

Grebengrad – Mali Ravnogorci

Margareta Skuhala Juričić

12.

22.11.2018.

13.20 sati

Rimske znamenke

Radionica za učenike od 5. do 8. razreda

 

Margareta Skuhala Juričić

13.

23.11.2018.

Sedmi kontinent

Filmovi i radionice za učenike:

Prvi i drugi razredi – Crveni balon

Treći i četvrti razredi – Djeca raja

Svi razrednici od 1. do 4. razreda

14.

23.11.2018.

Daroviti osnovnoškolci i digitalna fabrikacija

Završna konferencija

Elektrostrojarska škola

15.

28.11.2018.

Sedmi kontinent

Filmovi i radionice za učenike:

Peti i šesti razredi – Kauwboy

Sedmi i osmi razredi – Ovisnik o internetu

Svi razrednici od 5. do 8. razreda

16.

29.11.2018.

14.10 sati

Sjednica Učiteljskog vijeća

Ravnateljica

 

LISTOPAD

 

 

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

3. – 7.10.2018.

OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA

Suradnja škole i lokalne zajednice

  1.  

6.10.2018.

MALI RAVNOGORCI- izlet sekcije

„U potrazi za tisom“

 

Margareta Skuhala Juričić

  1.  

5.10.2018.

10.00 sati

VIJEĆE UČENIKA

Posjet načelniku općine i udruzi žena Preslica

Pedagoginja Melita Jeremić

  1.  

5.10.2018.

9.00 – 11.30

Društvene igre za učenike

RADIONICE

Stručna ekskurzija učitelja

Učitelji

 

Ravnateljica, učitelji

  1.  

11.10.2018.

Mali nogomet

OŠ Vinica

  1.  

12.10.2018.

ŠAH: Puž 1

Sudjelovanje na turniru

OŠ Varaždinske Toplice

  1.  

18.10.2018.

10.55 sati

DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Vjeroučitelji, razrednici, župnik

  1.  

20.10.2018.

SVJETSKI DAN JABUKE

Svi razrednici, pedagoginja, školska kuhinja

  1.  

29.10.2018.

14.10 sati

Razredno vijeće od 5. do 8. razreda

Ravnateljica, pedagoginja, svi predmetni učitelji

  1.  

30.10.2018.

12.30 sati

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

Ravnateljica, pedagoginja, svi razredni i predmetni učitelji

                                                                                                                                

  Lidija Valec, mag.prim.obraz.

 

 

 

 

 

 

 

R U J A N  2018.

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

SUDIONICI

1.

3.9.2018.

11.00 sati

Svečani početak školske godine 2018./2019.

Svečana priredba za učenike 1. razreda (11.00);

Doček učenika od 2. do 4. (8.00); Doček učenika od 5. do 8. razreda (9.30)

Svi učitelji, ravnateljica, stručni suradnik, roditelji

2.

5.9.2018.

17.30 sati

Zajednički roditeljski sastanak za učenike u produženom boravku

Ravnateljica, voditeljica produženog boravka, roditelji

3.

10.9.2018.

9.50 sati 3.sat

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana

Predstavljanje karate kluba i košarkaškog kluba „Sjever“

Svi učenici, svi učitelji, stručni suradnici, gosti

4.

11.9.2018.

14.10 sati

 

Sastanak tima za održivi razvoj

Snježana Žiher-Štrbo (predsjednica), učitelji članovi, ravnateljica

5.

12.9.2018.

17.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak za učenike 5. razreda

Svi razrednici 5. razreda, svi predmetni učitelji, ravnateljica, stručna suradnica pedagoginja

6.

12.9.2018.

18.00 sati

Zajednički roditeljski sastanak za učenike 6. razreda

Svi razrednici 6. razreda, ravnateljica, stručna suradnica pedagoginja

7.

13.9.2018.

14.10 sati

Sastanak tima za kvalitetu škole

Ravnateljica, članovi tima

8.

15.9.2018.

 

Mali Ravnogorci – planinarski izlet na Krk

Mjesečev plato iznad Baške

Voditeljica planinarske grupe

Margareta Skuhala Juričić

9.

20.9.2018.

13.20 sati

Vijeće učenika

Stručna suradnica pedagoginja

10.

20.9.2018.

Zeljarijada  2018.- uključivanje u projekt

Lidija Brleković, školska kuhinja

11.

25.9.2018.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica, svi učitelji i stručni suradnici

12.

26.9.2018.

17.00 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica

13.

27.9.2018.

18.00 sati

Obilježavanje Dana općine

Dječji dan – nastup učenika u Domu kulture

Svi učenici, svi učitelji, učenici uključeni u program za Dan općine

14.

28.9.2018.

 

Školski odbor

Usvajanje Godišnjeg plana i programa rada škole i Školskog kurikuluma

Predsjednica školskog odbora, ravnateljica, članovi

 

 

 

2017./2018.

 

SVIBANJ

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

3.5.2018.

8.00 sati PŠ

9.00 sati MŠ

 

KODEKS SIGURNOSTI NA VODI

 

Crveni križ Varaždin

2.

5.5.2018.

Mali Ravnogorci - Strahinjščica

Margareta Skuhala Juričić

3.

11.5.2018.

Max traži zvijezdu

OŠ Cestica

4.

12.5.2018.

10.00 sati

Međunarodni dan obitelji

Biciklijada

Općina Sračinec

5.

14. – 18.5.2018.

Škola plivanja za učenike 3. razreda

Gradski bazeni Varaždin

6.

14. – 18.5.2018.

„Super doručak – moj najbolji izbor“

Varaždinska županija

7.

15.5.2018.

Međuškolsko druženje učenika u projektu Gumi-gumi (Slugovine)

ŽSV socijalnih pedagoga Varaždinske županije

8.

19.5.2018.

Mali Ravnogorci - Pokojec

Margareta Skuhala Juričić

9.

22.5.2018.

6. i 7.sat

VIJEĆE UČENIKA

Str. sur. Melita Jeremić

10.

26.5.2018.

Mali Ravnogorci - Učka

Margareta Skuhala Juričić

11.

 

 

29.5.2018.

17.00 sati

Obilježavanje Dana škole

„Škola nekad i danas“

17.00 sati - svečani program

17.30 sati – izložba „Škola nekad i danas“

18.00 sati – Obilježavanje 10 godina rada literarne grupe - predstavljanje zbirke pjesama „Negda i denes“

18.00 – 19.00 Turnir u šahu

 

 

 

Ravnateljica, svi učitelji i učenici

12.

30.5.2018.

8.30 sati 1.-4.r.

8.45 sati 5.-8.r.

Dan škole - Pješačenje u Područnu školu Svibovec Podravski, raspjevani i rasplesani Sračinec

Ravnateljica, svi učitelji i učenici

 

 

 

TRAVANJ

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

5.4.2018.

Festival matematike na Gospodarskoj školi u Varaždinu

Sunčica Kelemenić i Vesna Pukec

2.

7.4.2018.

Festival šaha na Prvoj gimnaziji u Varaždinu

Miroslav Kelemenić

3.

12.4.2018.

13.30 sati

Sastanak tima za održivi razvoj

Snježana Žiher-Štrbo

4.

14.4.2018.

Mali Ravnogorci – izlet u Špilju Vindija

Margareta Skuhala Juričić

5.

16.4.2018.

18.00 sati

Predstavljanje srednjih škola za učenike i roditelje osmih razreda u Gospodarskoj školi Varaždin

Varaždinska županija, Gospodarska škola Varaždin

6.

16. – 20.4.2018.

Obilježavanje Dana planeta Zemlje

„Sunce, voda, vjetar -  čuvajmo Zemljin svaki metar“

Svi učitelji i učenici

7.

17.4.2018.

6. i 7. sat

Vijeće učenika

Str. suradnica Melita Jeremić

8.

18.4.2018.

Akcija prikupljanja starog papira

Svi učenici i učitelji

9.

19.4.2018.

13.30 sati

Max traži zvijezdu - audicija

Petra Stojko

10.

25. i 26.4.2018.

Utvrđivanje psihofizičkih sposobnosti djece prije upisa u 1. razred

Učiteljice 4. razreda i str. suradnice

11.

25.4.2018.

Medijska pismenost – NOVA TV

Snježana Tramburovski

12.

27.4.2018.

Svjetski dan plesa

Mihaela Novak

 

 

OŽUJAK

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

1.3.2018.

13.00 sati

Županijska razina natjecanja

GEOGRAFIJA

V. OŠ Varaždin

2.

1.3.2018.

8.45 sati

Edukacija o razvrstavanju otpada

Čistoća d.o.o. Varaždin

3.

2.3.2018.

Županijska razina natjecanja

TEHNIČKA KULTURA

III. OŠ Varaždin

4.

5.3.2018.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja

HRVATSKI JEZIK

OŠ Ante Starčevića Lepoglava

5.

7.3.2018.

8.30 – 11.15

Posjet CZOO Tomislav Špoljar

3.c – Milena Bogdanović

6.

8.3.2018.

Županijska razina natjecanja

FIZIKA

  1. OŠ Varaždin

7.

12.3.2018.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja

BIOLOGIJA

OŠ Petrijanec

8.

16.3.2018.

11.40 sati

Sastanak povjerenstva

za upise u 1. razred OŠ

Str. sur. Melita Jeremić

9.

17.3.2018.

Planinarski izlet Malih Ravnogoraca

Margareta Skuhala Juričić

10.

19.3. – 23.3.2018.

Srcem i zdravljem do znanja

Projekt zdrave prehrane

4.d Martina Hrastić

11.

19.3. – 23.3. 2018.

TJEDAN DAROVITOSTI

Miroslav Žemlić, Janja Venchiarutti, Miroslav Kelemenić, str. sur. Melita Jeremić

12.

26.3.2018.

14.10 sati

Razredno vijeće 5. – 8. r.

Svi razrednici, ravnateljica, str. sur.

13.

27.3.2018.

12.30 sati

Razredno vijeće 1. – 4. r.

Svi razrednici, ravnateljica, str. sur.

14.

28.3.2018.

13.20 sati

Sastanak tima

za Školski preventivni program

Str. sur. Melita Jeremić

15.

28.3.2018.

14.10 sati

SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA

Ravnateljica

 

 

VELJAČA

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

1.2.2018.

10.00 sati

Školska razina natjecanja

GEOGRAFIJA

Učitelj geografije

2.

5.2.2018.

13.00 sati

Školska razina natjecanja

HRVATSKI JEZIK

Učitelji hrvatskog jezika

3.

6.2.2018.

13.00 sati

Školska razina natjecanja

POVIJEST

Učiteljica povijesti

4.

6.2.2018.

9.00 sati

Županijska razina natjecanja

RUKOMET dječaci

Arena Varaždin

5.

7.2.2018.

13.00 sati

Školska razina natjecanja

KEMIJA

Učiteljica kemije

6.

8.2.2018.

13.00 sati

Školska razina natjecanja

BIOLOGIJA

Učiteljica biologije

7.

8.2.2018.

Županijska razina natjecanja

RUKOMET djevojčice

Arena Varaždin

8.

12. – 16.2.2018.

Županijska razina natjecanja

LiDraNo

OŠ Ljubešćica

9.

13.2.2018.

Fašnik

Fašnik u Svibovcu

 

PŠ Svibovec Podravski

10.

14.2.2018.

Valentinovo

 

Svi učitelji, stručni suradnici

11.

19.2.2018.

14.10 sati

ADHD

Predavanje za učitelje

Marko Ferek

Udruga Buđenje

12.

20.2.2018.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja

ENGLESKI JEZIK

Učiteljice engleskog jezika

13.

20.2.2018.

13.20 sati

Vijeće učenika

Pedagoginja

14.

21.2.2018.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja

NJEMAČKI JEZIK

Učiteljice njemačkog jezika

15.

26.2.2018.

Županijska razina natjecanja

LIK 2018.

Učiteljica likovne kulture

16.

27.02.2018.

Gimnastika M/Ž

Osnovna škola Jalžabet

17.

28.2.2018.

Dan ružičastih majica

Prevencija vršnjačkog nasilja

Pedagoginja, svi učitelji

18.

28.2.2018.

10.00 sati

Županijska razina natjecanja

MATEMATIKA

Učiteljice matematike

 

SIJEČANJ

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

10.1.2018.

9.00 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

  • Radionice za učitelje iz područja komunikacijskih vještina:

TEMA - ODNOSI

Ravnateljica

Stručna suradnica Melita Jeremić

2.

17.1.2018.

14.00 sati

LiDraNo

Školska razina

Učitelji hrvatskog jezika

3.

17.1.2018.

9.00 sati

Košarka – međuškolsko natjecanje

OŠ Petrijanec

4.

19.1.2018.

17.00 sati

Šahovski turnir

OŠ Šemovec

5.

22.1.2018.

17.00 sati

ŠKOLSKI PREVENTIVNI PROGRAM

Predavanje za roditelje učenika 8. razreda

Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije,                    OŠ Sračinec

6.

23.1.2018.

13.20 sati

VIJEĆE UČENIKA

Stručna suradnica Melita Jeremić

7.

23.1.2018.

Školska razina natjecanja u Njemačkom jeziku

Učiteljice njemačkog jezika

8.

24.1.2018.

Školska razina natjecanja u Engleskom jeziku

Učiteljice engleskog jezika

9.

25.1.2018.

Školska razina natjecanja u Matematici

Učiteljice matematike

10.

26.1.2018.

9.00 sati

LiDraNo

Međuopćinska razina

OŠ Petrijanec

11.

26.1.2018.

Smotra mladih tehničara

Učitelj tehničke kulture

12.

27.1.2018.

14.00 sati

Srakarski fašnik

Sudjelovanje uč. 5. razreda u povorci

Razrednici 5.-ih razreda

13.

29.1.2018.

Školska razina natjecanja u Fizici

Učitelj fizike

14.

29.1.2018.

 

Školska razina natjecanja u Likovnoj kulturi

Učiteljica likovne kulture

15.

29.1.2018.

17.00 sati

PREDAVANJE: Povijest planinarstva

Margareta Skuhala Juričić, prof.

16.

31.1.2018.

17.00 sati

VIJEĆE RODITELJA

Ravnateljica

17.

31.1.2018.

Školska razina natjecanja u Vjeronauku

Vjeroučitelji

 

 

 

PROSINAC

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

2.12.2017.

„Mali ravnogorci“ –

Planinarski izlet u Belecgrad

Margareta Skuhala Juričić

2.

4.12.2017.

Međuškolsko netjecanje u rukometu M/Ž

Damir Fotak

3.

5.12.2017.

17.00 sati

Nikolinje

Priredba i podjela darova u školskoj dvorani

Svi učitelji, ravnateljica

4.

7.12.2017.

18.00 sati

Večer matematike

Učitelji matematike

5.

12.12.2017.

Kićenje jelke u Svibovcu Podravskom

PŠ Svibovec Podravski i udruga Črepičar

6.

14.12.2017.

Vijeće učenika

Stručna suradnica pedagoginja

7.

15.12.2017.

1. – 3. razredi: Gllugl teatar, muzeji, gradska knjižnica;

4. – 8. razredi: Cinestar Varaždin – film „Čudo“

 

Svi razrednici

8.

18.12.2017.

Kićenje jelke

Zadruga Zvir i povijesna grupa

9.

18.12.2017.

14.10 sati

Razredno vijeće 5. – 8. razreda

Razrednici, ravnateljica, str. sur.

10.

19.12.2017.

12.30 sati

Razredno vijeće 1. – 4. razreda

Razrednici, ravnateljica, str. sur.

11.

20.12.2017.

Međuškolsko natjecanje u odbojci

Damir Fotak

12.

21.12.2017.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica, svi učitelji, str. sur.

13.

 

Zimski odmor učenika

27.12.2017. – 12.1.2018.

MZOS

STUDENI

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

1.11.2017.

Dan mrtvih

 

2.

3.11.2017.

4. razredi – posjet Zagrebu; Muzej iluzija

5. – 8. razredi – posjet kazalištu (ZKM) i muzejima

(5. i 8. razredi Arheološki; 6. i 7. razredi Muzej za umjetnost i obrt)

Razrednici 4. – 8. razreda,  Đurđica Kovačić, Margareta Skuhala Juričić i pratitelji

3.

6.11.2017.

10.00 sati

Stručno-edukativni skup „Znanjem protiv mržnje“ u knjižnici Srednje škole Maruševec

Margareta Skuhala Juričić

4.

10.11.2017.

10.00 sati

Dan hrvatskih knjižnica

Varaždinska županija

5.

10.11.2017.

18.00 sati

Tulum s(l)ova

Projekt noćnog čitanja i druženja uz knjigu

Knjižničarka, pedagoginja i učitelji

6.

13.11.2017.

13. – 17.11.2017.

Međunarodni dan ljubaznosti

Projekt VODA – radionice za učenike

Razrednici, pedagoginja, ravnateljica

7.

13. – 17.11.2017.

Dani sjećanja na Vukovar

Slušanje radio emisije Rane  (na SRO)

 

Razrednici

8.

17.11.2017.

18.00 sati

Sudjelovanje učenika na svetoj misi i u povorci s lampionima uoči obilježavanja Dana sjećanja na Vukovar (18.11.2017.)

Vjeroučitelji

9.

20.11.2017.

8.50 sati

Susret i razgovor učenika 8.-ih razreda sa sumještanima braniteljima

Razrednici

10.

21.11.2017.

 

Predavanje za učenike planinare u Vatrogasnom domu Varaždin

Margareta Skuhala Juričić

11.

23.11.2017.

13.20 sati

Vijeće učenika

Pedagoginja

12.

27.11.2017.

14.10 sati

Stručno usavršavanje unutar ustanove – Radionica za učitelje iz područja komunikacijskih vještina

Stručna suradnica pedagoginja

13.

29./30.11.2017.

Terenska nastava – dvodnevni posjet učenika 8. razreda Vukovaru

MZOS, razrednici 8.-ih razreda

 

 

 

LISTOPAD

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

2. – 6.10.2017.

OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA

Suradnja škole i lokalne zajednice

2.

3.10.2017.

17.00 sati

PREDSTAVA ZA SVU DJECU SRAČINCA I SVIBOVCA PODRAVSKOG U DOMU KULTURE SRAČINEC

Glumačka družina Pinklec –

„Petrica Kerempuh“

 

 

Općina Sračinec

3.

4.10.2017.

9.00 sati

VIJEĆE UČENIKA

Posjet načelniku općine i udruzi žena Preslica

Pedagoginja Melita Jeremić

4.

6.10.2017.

9.00 – 11.00

Društvene igre za učenike

 

Stručna ekskurzija učitelja

Učitelji

 

Ravnateljica, učitelji

5.

12.10.2017.

10.55 sati

DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Vjeroučitelji, razrednici, župnik

6.

13.10.2017.

13.10 sati

Posjet kazališnoj predstavi Gllugl teatra

Snježana Tramburovski

7.

14.10.2017.

 

Izlet planinarske grupe na Ravnu Goru

Margareta Skuhala Juričić

8.

20.10.2017.

SVJETSKI DAN JABUKE

Svi razrednici, pedagoginja, školska kuhinja

 

27./28.10.2017.

PAFF

Petra Stojko

OŠ Petrijanec

9.

30.10.2017.

14.10 sati

Razredno vijeće od 5. do 8. razreda

Ravnateljica, pedagoginja, svi predmetni učitelji

10.

31.10.2017.

12.30 sati

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

Ravnateljica, pedagoginja, svi razredni i predmetni učitelji

 

 

 

 

 

 

2016./2017.

školska godina

 

L I P A NJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

1.6.2017.g.

Fotografiranje svih učenika u Matičnoj školi u Sračincu

Razrednici

  1.  

2.6.2017.g.

Fotografiranje svih učenika u Područnoj školi u Svibovcu Podravskom

Razrednici

  1.  

6.6.2017.g.

Koncert Glazbene škole Varaždin za učenike 1., 2. i 3. razreda

Glazbena škola Varaždin, Ravnateljica

  1.  

7.6.2017.g.

17.00 sati

Roditeljski sastanak u 4.-im razredima

Tema: Prijelaz u 5. razred

Pedagoginja, razrednici

  1.  

7.6.2017.g.

17.30 sati

Vijeće roditelja

Ravnateljica

  1.  

7. – 10.6.2017.

Maturalno putovanje za učenike

7. razreda

Razrednici

  1.  

8.6.2017.g.

12.30 sati

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

Razrednici, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

12.6.2017.g.

Jednodnevni izlet za učenike 2. razreda

Razrednici

  1.  

12.6.2017.g.

14.10 sati

Razredno vijeće od 5. do 8. razreda

Razrednici, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

13.6.2017.g.

Jednodnevni izlet za učenike 1., 3., 4., 5., 6. i 8. razreda

Razrednici

  1.  

13.6.2017.g.

od 10.00 do 14.00 sati

UPISI U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Pedagoginja

  1.  

14.6.2017.g.

Završetak nastavne godine 2016./2017.

Preuzimanje udžbenika

Svi učenici i učitelji

  1.  

16.6.2017.g.

9.00 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Ravnateljica, svi učitelji

  1.  

19. – 30.6.2017.g.

Produžna nastava

Predmetni učitelji

  1.  

30.6.2017.g.

Podjela svjedodžbi

Razrednici, ravnateljica

  1.  

30.6.2017.g.

10:00 sati

Svečana podjela svjedodžbi

8.razredi

Razrednici, ravnateljica, svi učitelji

  1.  

30.6.2017.g.

11:00 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Ravnateljica, svi učitelji

 

 

S V I B A NJ

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

2.5.2017.

18.00 sati

Kampanja za upis u srednje škole

Varaždinska županija

OŠ Petrijanec

Učenici, učitelji, roditelji

  1.  

2.– 5.5.2017.

Državno natjecanje iz fizike u Vinkovcima

Miroslav Žemlić

  1.  

4.5.2017.

Predavanje za 3. razrede:

Kodeks ponašanja na vodi

 

CK Varaždin

 

  1.  

5.5.2017.

19.00 sati

Max traži zvijezdu

OŠ Cestica

  1.  

8.-12.5.2017.

11.15 – 14.15 sati

Škola plivanja za 3. razrede

Razrednici 3. razreda

  1.  

13.5.2017.

10.00 sati

Biciklijada povodom

Međunarodnog dana obitelji

Općina Sračinec

  1.  

16.5.2017.

Predavanje za učenike 8. razreda:

Od zemlje do Zemlje

Ivica Inkret iz Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin

  1.  

16. i 17.5.2017.

Državno natjecanje u gimnastici

Damir Fotak

  1.  

18.5.2017.

13.20 sati

Vijeće učenika

Pedagoginja

  1.  

24.5.2017.

14.10 sati

Učiteljsko vijeće

Ravnateljica

  1.  

26.5.2017.

Stručna ekskurzija učitelja po Hrvatskom zagorju

Svi učitelji i djelatnici škole

  1.  

29.5.2017.

Dan škole u Svibovcu Podravskom

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

 

T R A V A NJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

3.4.2017.

8.00 sati

Županijsko natjecanje u odbojci

Arena Varaždin

Učitelj TZK Damir Fotak

  1.  

5.4.2017.

12.30 sati

Max traži zvijezdu

Audicija

Učiteljica njemačkog jezika Petra Stojko

  1.  

6.04.2017.

13.20 sati

Tim za projekt: Odgoj i obrazovanje za održivi razvoj

Učiteljica Snježana Žiher Štrbo

  1.  

6.4.2017.

8.00 sati

Nogomet za 5. i 6. razrede

OŠ Cestica

Učitelj TZK Damir Fotak

  1.  

7.4.2017.

Vijeće učenika

Pedagoginja

Melita Jeremić

  1.  

10. – 12.4.2017.

Uskrs – izložba radova, uređenje učionica

Svi učenici i učitelji

  1.  

11.4.2017.

Uskrs – prodajna izložba

Zadruga „ZVIR“

  1.  

11.4.2017.

12.30 sati

Razredno vijeće od 1. do 4. razreda

Ravnateljica Lidija Valec,

razrednici, stručni suradnici

  1.  

12.4.2017.

14.10 sati

Razredno vijeće od 5. do 8. razreda

Ravnateljica Lidija Valec,

Razrednici, stručni suradnici

  1.  

13. – 21.4.2017.

Proljetni odmor učenika

 

  1.  

21.4.2017.

Festival matematike

Učiteljica matematike Jelena Ribić

  1.  

25. – 27.4.2017.

Utvrđivanje psihofizičkih sposobnosti djece prije upisa u 1. razred

Pedagoginja Melita Jeremić

  1.  

28.4.2017.

Projektni dan – Dan planeta Zemlje

Svi učenici, učitelji i djelatnici škole

  1.  

27./28.4.2017.

Međunarodni dan plesa

„Uhvati ritam“ PŠ Svibovec P.

Učiteljica Mihaela Novak

 

 

 

O Ž U J A K

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

1.3.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika

Melita Koščak

  1.  

3.3.2017.

9.35 sati 5.-8.raz.

10.35 sati 1-4.raz.

Dan posvećen borbi protiv nasilja u školi

Gostovanje plesne škole Valcer

Ravnateljica, stručna suradnica pedagoginja

  1.  

 

3.3.2017.

 

Županijsko natjecanje u tehničkoj kulturi

Vjekoslav Kolar

  1.  

6.3.2017.

Županijsko natjecanje u hrvatskom jeziku

Snježana Tramburovski,

Milorad Kućar

  1.  

7.3.2017.

Županijsko natjecanje iz povijesti

Margareta Skuhala Juričić

  1.  

8.3.2017.

Županijsko natjecanje iz fizike

Miroslav Žemlić

  1.  

8.3.2017.

Međunarodni dan žena

Svi učenici i svi djelatnici

  1.  

9.3.2017.

Županijsko natjecanje iz kemije

Janja Venchiarutti

  1.  

13.3.2017.

10.00 sati

Natjecanje iz biologije

Snježana Žiher - Štrbo

  1.  

15.3.2017.

Terenska nastava učenika 5.-8. razreda:

Kazalište Trešnja, Arheološki muzej,

Muzej automobila

Razrednici od 5.-8. razreda

  1.  

20. – 24.3.2017.

Tjedan obilježavanja darovitosti

Radionice za učenike, predavanja za učitelje i roditelje

Učitelji, stručna suradnica pedagoginja

  1.  

21.3.2017.

7. sat

Vijeće učenika

Klikni ideju - Kreativne radionice

Stručna suradnica pedagoginja

  1.  

22. i 24..3.2017.

Svjetski dan voda

Radionice za učenike

Učitelji razredne nastave

Učitelj fizike, kemije, geografije, biologije

  1.  

23.3.2017.

12.30 sati

Klokan bez granica

za učenike od 2. do 7. razreda

Učiteljice matematike

  1.  

27.3.2017.

 

Međunarodni dan kazališta

Učitelji hrvatskog jezika, knjižničarka

 

 

 

V E LJ A Č A

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

2.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Učitelji hrvatskog jezika

  1.  

6.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz biologije

Učiteljica Snježana Žiher-Štrbo

  1.  

7.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz povijesti

Učiteljica Margareta Skuhala Juričić

  1.  

8.2.2017.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz kemije

Učiteljica Janja Venchiarutti

  1.  

9.2.2017.

13.20 sati

Sastanak tima za kvalitetu

Ravnateljica, članovi tima

  1.  

14.2.2017.

Obilježavanje Valentinova

  • Najljepše poruke o ljubavi

Učenici i učitelji

  1.  

15.2.2017.

Županijska smotra LiDraNo

HNK Varaždin

  1.  

18.2.2017.

poslijepodne

Srakarski fašnik – sudjelovanje 5.-ih razreda s temom ROBOTI u fašničkoj povorci

Razrednici 5.-ih razreda

  1.  

21.2.2017.

tijekom velikih odmora

Obilježavanje Dana materinskog jezika

Frazemi

Učitelji hrvatskog jezika

  1.  

21.2.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

OŠ Beletinec

  1.  

27.2.2017.

6. i 7. sat

Vijeće učenika

Emocionalna pismenost – radionice za učenike

Stručna suradnica pedagoginja

  1.  

23.2.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje iz geografije

V. OŠ Varaždin

  1.  

27.2.2017.

Županijsko natjecanje u likovnoj kulturi

I.OŠ Varaždin

  1.  

28.2.2017.

10.00 sati

Županijsko natjecanje u matematici

IV. OŠ Varaždin

  1.  

28.2.2017.

poslijepodne

Fašnik v Svibovcu

Svi učitelji i učenici PŠ Svibovec Podravski

 

 

S I J E Č A NJ

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

10.1.2017.g.

1. GRUPA 8.30 sati

2. GRUPA 10.00 sati

RADIONICE: „Profesionalni razgovori s roditeljima“

Snježana Tramburovski, učit. hrv. jezika

  1.  

11.1.2017.g.

9.00 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Prevencija nasilja i socijalnopedagoške intervencije u školi

Ravnateljica,

pedagoginja Melita Jeremić

  1.  

18.1.2017.g.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz geografije

Luka Radojević

  1.  

20.1.2017.g.

LIDRANO školsko natjecanje

 

Učitelji hrvatskog jezika

 

  1.  

24.1.2017.g.

13.00 sati

Školsko natjecanje iz engleskog jezika

Učitelji engleskog jezika

  1.  

25.1.2017.g.

10.00 sati

LIDRANO općinsko natjecanje

Učitelji hrvatskog jezika

OŠ Sračinec - domaćin

  1.  

26.1.2017.g.

14.10 sati

Sastanak tima za školski preventivni program

Pedagoginja i članovi tima

  1.  

26.1.2017.g.

10.00 sati

Školsko natjecanje iz matematike

 

Učiteljice matematike

 

  1.  

30.1.2017.g.

Izložba učenika osnovnih i srednjih škola u području likovne kulture

Učiteljica likovne kulture

  1.  

30.1.2017.g.

Školsko natjecanje iz fizike

Miroslav Žemlić

  1.  

31.1.2017.g.

7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

 

PROSINAC

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

  1.  

5.12.2016.g.

13.15 sati

RADIONICA ZA1.razrede:

Tradicionalne igračke Marije Bistrice

Etnografska grupa

Margareta Skuhala Juričić

  1.  

5.12.2016.g.

17.00 sati

PRIREDBA ZA NIKOLINJE

OŠ Sračinec

Općina Sračinec

  1.  

7.12.2016.g.

13.00 sati

Otvaranje ponuda za školu u prirodi

Povjerenstvo za 3.razrede,

ravnateljica

  1.  

8.12.2016.g.

6. i 7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Kreativne radionice

Pedagoginja

  1.  

12.12.2016.g.

Ukrašavanje božićne jelke u Svibovcu Podravskom

Učenici, žene udruge Črepičar

  1.  

14.-15.12.2016.g.

TERENSKA NASTAVA za učenike 8.razreda

VUKOVAR

MCDR Vukovar

  1.  

14.12.2016.g.

Odbojka -međuškolsko natjecanje

OŠ Cestica

  1.  

19.12.2016.g.

14.10 sati

Razredno vijeće 5.-8.razred

Predmetni učitelji, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

21.12.2016.g.

12.30 sati

Razredno vijeće 1.-4.razred

Predmetni učitelji, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

22.12.2016.g.

12.30 sati

PREVENTIVNA AKTIVNOST

Cyberbullying – nasilje preko interneta

3. modul za učenike 7. razreda

OŠ Sračinec

Pu Varaždin

  1.  

22.12.2016.g.

14.10 sati

UČITELJSKO VIJEĆE

Učitelji, ravnateljica, pedagoginja

  1.  

23.12.2016.g.

Završetak 1. polugodišta.

 

 

STUDENI

 

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

4.11.2016.

Radionica: Emocionalna inteligencija

„Zašto se strah ljuti, a tuga veseli?

za 3. i 4. razrede PŠ Svibovec Podravski

Valentina Bolčević

studentica

2.

4.11.2016.

19.00 do 23.00 sata

TULUM SLOVA

Noćno čitanje

Knjižničarka Grozdana Njegovec

3.

7.11.2016.

Obilježavanje Dana hrvatskih knjižnica

Dodjela nagrada najčitačima

Županija

4.

9.11.2016.

9.00 sati

Odlazak učenika 1. – 4. razreda na predstavu Bremenski svirači u Centar za kulturu Čakovec

Učitelji razredne nastave

5.

14.11.2016.

12.25 sati

PREVENTIVNA AKTIVNOST:

„Petarde nisu igračke“

Policijska uprava VŽ

6.

14. – 18.11.2016.

Susret s književnikom

Želimir Hercigonja

Knjižničarka Grozdana Njegovec

7.

15.11.2016.

14.10 sati

Zaposleničko vijeće

Učiteljsko vijeće

Sindikalni povjerenik

Ravnateljica

8.

16.11.2016.

17.00 sati

VIJEĆE RODITELJA

Ravnateljica

9.

18.11.2016.

Radionica: Emocionalna inteligencija

„Zašto se strah ljuti, a tuga veseli?

za 1. i 2. razrede PŠ Svibovec Podravski

Valentina Bolčević

studentica

10.

18.11.2016.

Međuškolsko natjecanje u košarci

gostovanje u Petrijancu

Učitelj TZK

11.

22.11.2016.

7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

12.

29.11.2016.

13.20 sati

PREVENTIVNA AKTIVNOST

„Zdrav za 5“

Policijska uprava VŽ

13.

30.11.2016.

Međuškolsko natjecanje u rukometu

domaćini

Učitelj TZK

 

LISTOPAD

 

 

REDNI BROJ

DATUM I VRIJEME

AKTIVNOSTI/SADRŽAJ

NOSITELJI AKTIVNOSTI

1.

3. – 7.10.2016.

TJEDAN SVEMIRA

Učitelji, pedagoginja

2.

7.10.2016.

_________

9.00 – 12.00 sati

STRUČNA EKSKURZIJA UČITELJA

OŠ Vijenac Osijek

_______________

SADRŽAJ ZA UČENIKE (DJEČJI TJEDAN) – pričanje bajki, crtani filmovi

Ravnateljica

____________

Učitelji i knjižničarka

3.

13.10.2016.

6. i 7. sat

VIJEĆE UČENIKA

Pedagoginja

4.

14.10.2016.

2. sat

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Svi učitelji, ravnateljica

5.

15.10.2016.

Dani kruha – županijska smotra                           (ispred županijske palače)

Županija varaždinska

OŠ Svibovec

6.

17.10.2016.

4. sat

Sastanak tima za školski preventivni program

Pedagoginja

7.

18.10.2016.

Dan kravate

Učitelji

8.

20.10.2016.

Dan jabuke

Svi učitelji

9.

24.10.2016.

Međunarodni dan školskih knjižnica

Knjižničarka, učitelji hrvatskog jezika

10.

24.10.2016.

14.10 sati

Razredno vijeće za učenike od 5. do 8. razreda

Predmetni učitelji

11.

24.10.2016.

eTwinning 2.c i COO Tomislav Špoljar

Učiteljica Milena Bogdanović

12.

26.10.2016.

Međunarodni dan međusobnog pomaganja

Pedagoginja

13.

26.10.2016.

12.30 sati

Razredno vijeće za učenike od 1. do 4. razreda

Razredni i predmetni učitelji

 

 

 

RUJAN  2016.


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Korisni linkovi


CMS za škole logo
Osnovna škola Sračinec / Varaždinska 98, HR-42209 Sračinec / www.os-sracinec.skole.hr / ured@os-sracinec.skole.hr
preskoči na navigaciju